Carlos López Crespo
Coirós  1949

Licenciado en Pedagoxía.

Foi alcalde de Outes desde o ano 1995 ata o 2016. Foi tamén deputado provincial entre os anos 2003-2007 e 2012-2015. Ademáis, entre os anos 2004 e 2011 foi membro da executiva da Fegamp. Foi membro da Executiva do PP de Galicia e secretario xeral do PP da Coruña entre 1999 e 2003.

Deputado no Parlamento de Galicia na X Lexislatura, é voceiro do GPP na Comisión 8ª, Pesca e Marisqueo.


Contacto:
Partido Popular
Foto de CarlosLópez Crespo
Circunscrición de A Coruña

Asistencias ós órganos parlamentarios

Comisión 3.ª, Economía, Facenda e Orzamentos

  • Asistencia na reunión do venres, 27 de outubro de 2017, ás 12:35
  • Asistencia na reunión do martes, 31 de outubro de 2017, ás 16:30
  • Asistencia na reunión do martes, 31 de outubro de 2017, ás 12:35
  • Asistencia na reunión do venres, 03 de novembro de 2017, ás 10:00

Pleno do Parlamento

  • Deputado na reunión do mércores, 18 de outubro de 2017, ás 10:00
  • Deputado na reunión do martes, 07 de novembro de 2017, ás 10:00
  • Deputado na reunión do mércores, 08 de novembro de 2017, ás 10:00

Comisión 4.ª, Educación e Cultura

  • Vicepresidente na reunión do xoves, 16 de novembro de 2017, ás 10:30

Mesa da Comisión 4.ª, Educación e Cultura

  • Vicepresidente na reunión do mércores, 08 de novembro de 2017, ás 12:00

Comisión 8.ª, Pesca e Marisqueo

  • Vogal na reunión do martes, 24 de outubro de 2017, ás 10:30
  • Vogal na reunión do xoves, 09 de novembro de 2017, ás 10:35

© Parlamento de Galicia, 2011 | Rúa do Hórreo, 63 - 15701 Santiago de Compostela | Tel.: 981 551 300 Fax: 981 551 408